NASZE PSY

Jesteśmy domową hodowlą, w której na stałe pośród nas zamieszkały trzy przepiękne i wyjątkowe psie rasy: Labrador Retriever (czekoladowe), Rhodesian Ridgeback oraz Duży Szwajcarski Pies Pasterski. Nasza przygoda z psami trwa już wiele lat, a od 2017 roku jesteśmy oficjalnie zarejestrowaną hodowlą Związku Kynologicznego w Polsce. Do tej pory mieszkańcami naszego domu były psy różnych ras: owczarek niemiecki – Tajfun i Dax; mieszaniec wielu ras – przezabawny Fifi oraz wspaniała i wyjątkowa Heba – od której, ponad dziesięć lat temu, rozpoczęła się miłość do labradorów i trwa niezmiennie do dziś.

Kilka lat temu. obok fascynacji labradorami, pojawiło się również marzenie posiadania Rhodesiana. Jego fascynujący urok, egzotyczny wygląd i sylwetka, dostojny chód i ta niespotykana pręga na grzbiecie robiły, i nadal robią, na nas ogromne wrażenie. Były to jeszcze wówczas psy bardzo mało znane w Polsce i bardzo rzadko spotykane. Stały się naszym psim marzeniem. Marzeniem, które po wielu latach udało się spełnić! 🙂

Tak już chyba jest z psami (i ze zwierzętami w ogóle!), że na jednym zazwyczaj się nie kończy… Jeśli choć raz dopadnie cię psia miłość, to już koniec – przepadłeś. Jeden nie wystarczy!;-) Chciałbyś mieć więcej oddanych przyjaciół, z którymi możesz bezkompromisowo dzielić rodzinne radości i smutki. I tak jest w naszym przypadku. Niedawno do naszej rodziny dołączyła trzecia niezwykła rasa – Szwajcary. Przeurocze olbrzymy o łagodnym i przyjacielskim usposobieniu.Psy nadzwyczaj oddane, inteligentne o wesołym, wręcz „dziecinnym” usposobieniu ;-).

Cały czas stawiamy sobie wymagania, stale uczymy się i zgłębiamy swoją wiedzę o psach i naszych rasach. Zależy nam, aby ciągle się rozwijać, uczestniczyć w wystawach, szkolić nasze psy i dbać o ich jak najlepszy rozwój. Wkładamy dużo serca i troski by szczeniaki, które przychodzą na świat w naszej hodowli, były jak najlepiej dostosowane i przygotowane do zamieszkania w nowych domach.
Z nowymi właścicielami chętnie utrzymujemy kontakt, oferując pomoc i niezbędne rady w wychowywaniu swoich pupili.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu z nami.

Pozdrawiamy