Piękne czekoladowe szczenięta Labrador Retriever!

Miło nam poinformować, że w naszej hodowli mamy już kolejny miot – tym razem naszej czekoladowej labradorki MISSY Gulusiowe Marzenie (FCI) & GUINNES HUSARSKA SFORA (FCI). Nasz Guinnes ma bardzo dobre geny i pochodzenie zarówno ze strony matki (AKIRA HUSARSKA SFORA Młodzieżowy Czampion Polski oraz Czempion Polski) jak i ojca (SUNNYDAZE LINCOLN NAVIGATOR, CHAMPION POLSKI, CHAMPION MACEDONII, GRAND CHAMPION MACEDONII ,MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI 3 x Cacib, 2 x res.Cacib)
Szczenięta przyszły na świat 16.08.2018 – 2 suczki i 5 psów. Szczenięta urodziły się zdrowe, aktywne, o zbliżonej masie urodzeniowej. Cały czas są karmione i doglądane przez kochającą ich mamę MISSY. MISSY jest mamą po raz pierwszy i świetnie sobie radzi ze swoim miotem.
Nasze szczeniaki hodowane w domu prawidłowo się socjalizują, przyzwyczajają do domowych odgłosów i kontaktu z dziećmi. Nasze szczenięta dorastają otoczone miłością, troską i rodzinną atmosferą. Szczenięta i ich matka są pod stałą opieką naszego weterynarza.
Zarówno ojciec jak i matka szczeniaków to psy młode, zdrowe, o bardzo dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Biorą udział w wystawach krajowych i międzynarodowych i cały czas odnoszą sukcesy.

KIMMY Gulusiowe Marzenie (FCI):
-Krajowa Wystawa w Jeleniej Górze, ocena doskonała
-Krajowa Wystawa w Świebodzicach, ocena doskonała, najładniejsza suka w rasie,
-Międzynarodowa Wystawa w Lublinie, ocena bardzo dobra

GUINNES Husarska Sfora (FCI):
– Krajowa Wystawa Psów Świebodzice, ocena doskonała
– Krajowa Wystawa Psów w Raciborzu, ocena doskonała
– Krajowa Wystawa Psów w Raciborzu, ocena doskonała
– Krajowa Wystawa Psów w Kaliszu, CWC, ocena doskonała, Najlepszy dorosły pies i zwycięzca płci przeciwnej.
– Międzynarodowa Wystawa Psów w Częstochowie, ocena doskonała

Szczenięta z Królewskiej Sfory (FCI) do nowych rodzin trafiają po 8 tygodniu od urodzenia wyposażone w książeczkę zdrowia, za-chipowane, odrobaczone, zaszczepione według kalendarza szczepień, posiadające metryki ZKwP (uznawane na całym świecie) oraz wyprawkę.

ZAPRASZAMY do kontaktu!